Artuklu Belediyesi Bilgi Evi

Gençlerimizin ve öğrencilerimizin sosyal olmaları ve yeteneklerinin ortaya çıkması için bilgi evimiz hizmet vermektedir. Ayrıca öğrencilerimizin üniversiteye hazırlanması, kitap okumaları ve boş zamanlarını iyi geçirmeleri için çalışmalar yapılmaktadır.

İstasyon Mahalle Konağı

İstasyon Mahalle Konağı bölgede yaşayan kadınların ve gençlerin meslek edinmeleri, vasıflı bir duruma gelmeleri ve istihdama hazırlanmaları için çaba vermektedir. Ayrıca Okuma yazma bilmeyen kimse kalmamasının yanında kadınların sağlıklı yaşamaları için de çaba vermektedir.

Ortaköy Mahalle Konağı

Ortaköy Mahalle Konağı bölgede yaşayan kadınların ve gençlerin meslek edinmeleri, vasıflı bir duruma gelmeleri ve istihdama hazırlanmaları için çaba vermektedir. Ayrıca Okuma yazma bilmeyen kimse kalmamasının yanında kadınların sağlıklı yaşamaları için de çaba vermektedir.

Yenişehir Mahalle Konağı

Yenişehir  Mahalle Konağı bölgede yaşayan kadınların ve gençlerin meslek edinmeleri, vasıflı bir duruma gelmeleri ve istihdama hazırlanmaları için çaba vermektedir. Ayrıca Okuma yazma bilmeyen kimse kalmamasının yanında kadınların sağlıklı yaşamaları için de çaba vermektedir.