Başkanın Mesajı

Sevgili hemşehrilerim,

Hepinizi sevgi,saygı ve hürmetle selamlıyorum. Seçim sürecinde yola çıktığımız ilk günden itibaren, büyük bir gayret ve özveri ile çalışan tüm dava arkadaşlarımıza ve tüm hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Daima şiar olarak belirlediğimiz;Ortak akıl ve şeffaf yönetim anlayışıyla, İnşallah hep birlikte yöneteceğimiz bir belediyecilik anlayışını tesis edeceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle yürüdüğümüz bu kutlu yolu bundan sonraki süreçte de aynı şekilde yürümeye devam edeceğiz. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun bizler tüm Artuklu’yu kucaklayacak ve hizmeti ön plana çıkacaracak belediyecilik anlayışıyla yola devam edeceğiz. Çünkü biz biriz, beraberiz ve hep birlikte Artuklu’yuz.
Biliyorum ki bu görev kutsal bir emanettir. Üzerimde büyük bir sorumluluk bulunduğunun farkındayım. Bu farkındalık içinde şahsıma inanan, güvenen, destekleyen hiç kimsenin beklentilerini boşa çıkarmayacağıma ve Artuklu’yu bugün bulunduğu durumdan çok çok iyi, her anlamda ön plana çıkmış, genci, yaşlısı, kadını, erkeği, zengini, fakiri ile birlikte mutluluk, barış ve huzur içinde daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğime söz veriyorum.

Hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum.